Známe to všichni - výživa je základ pro rozvoj každého života, tedy i pro zdraví našich domácích mazlíčků. V ZOO OBCHODECH však spousta běžných chovatelů sáhne bezmyšlenkovitě po tom prvním - a často i nejlevnějším. Ale proč by tomu mělo být jinak? ZKUŠENÍ CHOVATELÉ vědí, že bez KVALITNÍ POTRAVY nebudou jejich chovanci řádně vybarveni, budou náchylnější k nemocem, přiměřeně neporostou a o ROZMNOŽOVÁNÍ ani nemluvím. Neplatí sice tak docela, že čím dražší tím lepší, ale vaše AKVARIJNÍ RYBY a TERARIJNÍ ŽIVOČICHOVÉ vám budou vděční, když se nad jejich STRAVOU a celkově VÝŽIVOU, alespoň trochu zamyslíte. Platí dvě zásady: ROZMANITOST A KVALITA.

                 Nejpřirozenější je určitě KRMIVO ŽIVÉ. Ne každý, má však v dnešní době čas a možnosti k lovu v neznečištěných lokalitách, navíc může být z přírody přinesená potrava zdrojem nemocí a nevyhneme se také hrozbě zavlečení choroboplodných zárodků nebo parazitů. Dobrou a pohodlnou alternativou může být ŽIVÁ POTRAVA lovená PROFESIONÁLY,  i když ani tato možnost jistě není úplně bez rizika. Dnes jsou již některá živá krmiva odchovávána v umělých kontrolovaných profesionálních chovech, popřípadě můžete využít MRAŽENÁ KRMIVA, kterých vám nabízíme celou řadu druhů. Měl by to být základ, ovšem pokud chceme mít jistotu, že osazenstvo vašich AKVÁRIÍ, TERÁRIÍ či RYBNÍČKŮ dostane skutečně vše potřebné pro zdárný růst, kvalitní život, vitalitu a případné úspěšné rozmnožení při chovu v LIDSKÉ PÉČI, jsou UMĚLÁ KRMIVA často nepostradatelná a někdy i jediná možná.

                 Nabízíme vyzkoušené druhy od známých výrobců od nás i ze zahraničí. Přineseme vám i nejčerstvější NOVINKY A TRENDY ve výživě, respektující moderní směry ETOLOGIE a WELFARE, vztahující se k našemu společnému HOBBY, krásnému ale náročnému KONÍČKU, kterým je bezesporu CHOVATELSTVÍ.                                                                                                                      Tak jen račte dál, vítejte ve vašich AKVA-TERA-ZOOKRMIVECH ...

UMĚLÁ KRMIVA

Kontakt

NEJBLIŽŠÍ AKCE

KDE NÁS NAJDETE:

PARTNER STRÁNEK

www.akvarium-terarium.cz

atz servis s.r.o.

Zdeněk Friml

603 308 207

akvarium-terarium@email.cz

atzservis@seznam.cz

atz servis s.r.o.

Zdeněk Friml

MALOOBCHODNÍ

A VELKOOBCHODNÍ 

PRODEJ KRMIV

CHOVATELŮM NA TRZÍCH,

VÝSTAVÁCH A SETKÁNÍCH,

ESHOP,

ZÁSOBOVÁNÍ CHOVATELSKÝCH

ZAŘÍZENÍ A PRODEJEN

KOMPLETNÍM SORTIMENTEM KRMIV

(ŽIVÁ, MRAŽENÁ, UMĚLÁ,

SUŠENÁ A KONZERVOVANÁ).

atz servis s.r.o.

Zdeněk Friml

DODÁVKY, INSTALACE,

PŘÍPADNĚ LIKVIDACE

AKVÁRIÍ A TERÁRIÍ,

PALUDÁRIÍ A MOŘSKÝCH

NÁDRŽÍ A KOMPLETŮ

LIBOVOLNÝCH ROZMĚRŮ,

TVARŮ A PROVEDENÍ,

VČETNĚ VEŠKERÉHO

TECHNICKÉHO VYBAVENÍ,

PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ,

ZAČLENĚNÍ NÁDRŽE DO INTERIÉRU,

OSAZENÍ NÁDRŽÍ

ROSTLINAMI A ŽIVOČICHY,

PRAVIDELNÝ SERVIS

A PRAVIDELNÉ DODÁVKY

KOMPLETNÍHO SORTIMENTU KRMIV.